KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16258156
nr 1625 8156
Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. Blandteknik, bildmått: 25x14 cm, yttermått inklusive ram: 38x26 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 02:31:30)
Uppdatera
Visning
fredag 31/5, lördag 1/6, söndag 2/6 och måndag 3/6
Auktionen
avslutas:
måndag 3 juni kl 18:47:44
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor